Uczestnicy turnusu mieszkają w naszym gościńcu. Każdego dnia udają się na zajęcia wcześniej umówione i zaplanowane. Zajęcia prowadzą instruktorzy i trenerzy. Zapewniamy sprzęt i pojazdy  oraz przeszkoloną kadrę.

Turnusy trwają 1 tydzień rozpoczynają się w sobotę godz 14.00, a kończą w sobotę godz 11.00
Koszt turnusu za 1 osobę:  1.802 zł
( najmniejsza grupa pozwalająca uruchomić cały program to 20 osób )

Przykładowy scenariusz

1 dzień:

godz 14,00 – 15,00 obiad
godz 16,00 – 18,00  SPA : basen, sauna, jacuzzi
godz 19,00 – 22,00 bankiet z dansingiem
nocleg ( kwatera oficerska )

2 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 14,00  mała wojna, ASG
godz 14,00 – 17,00 wyprawa wojskową ciężarówką
godz 17,00 – 18,00 obiadokolacja
nocleg ( kwatera oficerska )

3 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 14,00 mała wojna, paintball
godz 14,00 – 17,00 ekstremalna jazda wojskowym pojazdem gąsienicowym
godz 17,00 – 18,00 obiadokolacja
nocleg ( kwatera oficerska )

4 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 17,00 wycieczka rowerowa z GPS po bunkrach
godz 18,00 – 19,00 obiadokolacja
nocleg ( kwatera oficerska )

5 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 14,00 terapia niekonwencjonalna
godz 14,00 – 17,00 desant na jezioro pływającą amfibią
godz 17,00 – 18,00 obiadokolacja
nocleg ( kwatera oficerska )

6 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 17,00  spływ kajakowy
godz 13,00 – 14,00  catering na trasie spływy
godz 17,00 – 18,00 obiadokolacja
nocleg ( kwatera oficerska )

7 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie
godz 11,00 – 15,00  manewry wojskowe na poligonie
godz 17,00 – 22,00 biesiada przy ognisku w stylu Rosyjskim
godz 17,00 – 22,00 park linowy, wojskowy małpi gaj
godz 17,00 – 22,00 zawody strzeleckie
godz 17,00 – 22,00 pole minowe
nocleg ( kwatera oficerska )

8 dzień :

godz 9,00 – 10,00 śniadanie


Razem : 1.802 zł / 1 osoba   INFORMACJA  : Manewry wojskowe 4 godz zabawy na poligonie

Manewry to rekonstrukcja działań wojskowych z użyciem broni pneumatyczne i pojazdów wojskowych. Potyczki piechoty, popisy snajperów, strzelanie z działka zainstalowanego na SKOCIE, jazda ekstremalna amfibią gąsienicową w trudnych warunkach poligonu wojskowego.

Podczas manewrów oferujemy Państwu szereg ciekawych zadań z wykorzystaniem wyposażenia wojskowego oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne:

 • Zbiórka w sztabie
 • Umundurowanie, maskowanie twarzy
 • Wymarsz na poligon
 • Odprawa wojskowa
 • Omówienie zasad manewrów, podział na grupy
 • Zaopatrzenie w sprzęt – radiostacje wojskowe, radzieckie działo przeciwpancerne kal. 82mm , repliki karabinków snajperskich SWD Dragunov, nosze i sprzęt medyczny
 • Jazda SKOTEM
 • Oddawanie strzałów z wyrzutni zamontowanej na SKOCIE
 • Zadanie w terenie „skażonym chemiczne” – uczestnicy ubierają kombinezon OP1 i neutralizują skażenie
 • Zadanie dla służby medycznej, udzielanie pierwszej pomocy
 • Szkolenie fińskich komandosów ,biegi na nartach wieloosobowych
 • Zadania saperskie, symulacyjna detonacja niewybuchów.
 • Symulowane strzelanie do jadącego SKOTA z działa przeciwpancernego
 • Strzelanie z replik broni snajperskiej do oddalonych celów
 • Jazda ekstremalna transporterem PTS-M
 • Odprawa końcowa, rozdanie certyfikatów ukończenia manewrów
 • Powrót do sztabu.
 • Dodatkowa informacja : Podczas wykonywania wszystkich zadań grupy kontaktują się między sobą za pomocą autentycznych radzieckich radiostacji

PAINTBALL : 3 godziny zabawy na poligonie , każdy dzień to nowy scenariusz bitwy. Cena obejmuje wyposażenie w kombinezon , sprzęt ochronny, broń i 200 szt kulek .

ASG : 3 godziny zabawy na poligonie, każdy dzień to nowy scenariusz bitwy. Cena obejmuje wyposażenie w kombinezon, broń i kulki.

DESANT :  3 godzinny bezpośredni kontakt z wojskową amfibią pływającą na jeziorze. Niezwykły pojazd gąsienicowy który ma zdolność pływania. Pojazd zabiera na pokład około 20, lub 60 osób. Mamy dwa takie pojazdy. Wszyscy są wyposażeni w kamizelki ratunkowe. Każdy uczestnik ekspedycji wodno-lądowej będzie mógł spróbować na wodzie poprowadzić ten pojazd. Przed rozpoczęciem pływania, oryginalnie ubrany w radziecki mundur czołgisty kierowca-mechanik przeprowadzi prezentację pojazdu i odpowie na wasze pytania.  Taka atrakcja jest niesamowitym przeżyciem dla każdego uczestnika, ponieważ nikt w Polsce nie oferuje tego typu usługi. Jest to przeżycie które z dumą możemy pochwalić się znajomym: byłem w Bornym Sulinowie i „zaliczyłem” pływanie amfibią. Niezwykłe przeżycie w połączeniu z radziecką techniką wojskową możliwe do zrealizowania tylko w Bornem Sulinowie w byłej bazie wojskowej.

PARK LINOWY WOJSKOWY MAŁPI GAJ :  atrakcja do biesiady przy ognisku. System platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Mosty, kładki, belki, pętle, siatki, zjazdy na rolce.

POLE MINOWE : Super atrakcja do imprezy przy ognisku. W łuskach po pociskach artyleryjskich umieszczamy alkohol które następnie zakopujemy w ziemi na terenie oznakowanym tabliczkami UWAGA miny! Uczestnicy zabawy korzystając z instruktarzu sapera i przy pomocy urządzenia zwanego detektorem przeszukują teren. Po zlokalizowaniu pocisku wykopują go z ziemi, przenoszą na noszach w wyznaczone miejsce i rozbrajają. Zabawie towarzyszą efekty specjalne i pirotechniczne. Zdobyty w ten sposób alkohol jest konsumowany podczas biesiady.

ZAWODY STRZELECKIE Z BRONI DŁUGIEJ I KRUTKIEJ :  Dodatkowa atrakcja do biesiady. Strzelanie z broni krótkiej i długiej. Uczestnicy są nagradzani za trzy pierwsze miejsca pamiątkowymi medalami. Fachowy instruktarz zawodowego wojskowego.

BIESIADA ROSYJSKA PRZY OGNISKU :  Biesiada przy ognisku w scenerii sosnowego lasu. Scenografia dobrana do klimatu. Osoby obsługujące występują w strojach żołnierzy radzieckich. Menu: barszcz Ukraiński, szaszłyk Atamana, karkówka Kniazia, kiełbaski i chleb Ruski, tuszonka wojskowa i ogórki z Podola, sałata Moskiewska, czaj z żurawiną i piwo z beczki.

WYPRAWA WOJSKOWĄ CIĘŻARÓWKĄ :  Oryginalne, wojskowe ciężarówki konstrukcji radzieckiej z napędem na wszystkie sześć kół 6×6  o nazwach  Zil i Ural z potężnymi silnikami. Odkryta paka, ( skrzynia ładowna ) na której siedzą uczestnicy wyprawy daje niesamowite wrażenia podczas trudnej jazdy w terenie. Celem wyprawy są fortyfikacje wojskowe. Warownia, Śniadowska Góra z systemem podziemnych korytarzy.

EKSTREMALNA JAZDA WOJSKOWYM POJAZDEM GĄSIENICOWYM : PTS-M –  radzieckie monstrum jest zdolne do przewozu 72 osób, ale dla bezpieczeństwa przewozimy maksymalnie 60. Przed przejażdżką, oryginalnie ubrany w radziecki mundur czołgisty kierowca-mechanik przeprowadza prezentację pojazdu i odpowiada na pytania związane z tym pojazdem. Pojazd przemieszcza się w trudnych warunkach poligonu wojskowego.

SPŁYW KAJAKOWY : Zapewniamy niezbędny sprzęt, transport ratowników i  ubezpieczenie. Spływ odbywa się na bezpiecznych rzekach naszego regionu. Bezpośredni kontakt z piękną przyrodą pozostawia w pamięci uczestników miłe wspomnienia.

TERAPIA NIEKONWENCJONALNA : Celem terapii jest pobudzenie produkcji w organizmie limfocytów, które odpowiedzialne są za wzmacnianie odporności. Ten cel można osiągnąć przez Tybetański masaż dźwiękiem. Następny masaż Pe Lo Ha ( Pokój & Miłość & Harmonia) to metoda  przywracająca harmonię w ciele i umyśle. Masaż jest niezwykle delikatny i relaksacyjny. Polecany szczególnie osobom pragnącym delikatnego i subtelnego masażu. Zadowoli każdego kto potrzebuje odprężenia i spokoju.

SPA : dostęp przez 2 godziny do basenu, sauny i jacuzzi

Uwaga !
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i kolejności poszczególnych punktów programu.  Cena obejmuje wszystkie punkty programu.

  REZERWUJ