Wczasy rodzinne lato 2013 Terminy turnusów: (jedno tygodniowe) Turnus rozpoczyna się w sobotę godz 14 i kończy za tydzień w sobotę godz 10 Zakwaterowanie w segmentach 2 i 3 pokojowych z łazienkami Osobny pokój dla małżonków z podwójnym łożem, osobny dla dzieci Dzieci powyżej 12 lat przy posiłkach traktowane są jako osoby dorosłe. Ceny:

  • pokój 2-osobowy (nocleg) = 700 zł / 1 tydzień dla 2 osób
  • pokój 3-osobowy (nocleg) = 1050 zł / 1 tydzień dla 3 osób
  • pokój 4-osobowy (nocleg) = 1400 zł / 1 tydzień dla 4 osób

Jak spędzić wakacje z dziećmi w wieku 12-18 lat

Nasza propozycja : wybierając naszą ofertę macie Państwo możliwość oddać dzieci pod opiekę wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej która zapewni atrakcje i przejmie nadzór nad dziećmi. – proponujemy dla Waszych dzieci trzy formy aktywnego wypoczynku

  • Obozy ASG Okolica Bornego Sulinowa, z mnogością byłych obiektów wojskowych oraz znakomitymi terenami leśnymi, jest miejscem doskonałym do przeprowadzania obozów o charakterze militarnym. Podczas obozu uczestnicy przejdą pod okiem instruktorów szkolenie w tematyce: survival, orienteering, zielona taktyka, czarna taktyka, GPS i łączność. Zgłębimy zagadnienia pirotechniczne i odbędziemy szkolenie snajperskie. Nie zabraknie również jazd pojazdami militarnymi. Dużą część czasu trwania obozu poświęcimy na gry scenariuszowe, z czego jedna będzie kilkudniowa, stąd niezbędne jest posiadanie przez uczestników karimaty, śpiwora, menażki i drobnego sprzętu biwakowego. Uczestnik powinien posiadać również własną replikę ASG. Amunicję w wystarczającej ilości, środki do kamuflażu oraz do konserwacji replik dostarczą organizatorzy. Dla chętnych, istnieje możliwość wypożyczenia repliki ASG (AK47, M15, M16, M4, karabin snajperski lub inne) na czas trwania obozu. Prosimy o nie przywożenie własnej amunicji i środków pirotechnicznych. Konieczna zgoda rodziców.
  • Obóz kajakowo – rowerowy Trasy rowerowe oraz odcinki spływu są ułożone tak, aby zapewnić komfort uczestnikom. Pokonanie standardowego odcinka dziennego zajmuje zwykle około 4 – 5 godzin. Nasza propozycję adresujemy do młodych ludzi, chcących zwiedzić na rowerze i z wiosłem w dłoniach przepiękne tereny. Przewidywanych jest kilka całodniowych wycieczek rowerowych, podczas których można będzie zobaczyć m.in.: jedno z największych w Europie wrzosowisk, supertajną radziecką bazę wyrzutni rakiet , „wymarłe miasto” Kłomino. Podczas spływu grupa przepłynie szlakiem Piławy – największego dopływu Gwdy. Spływ rozpocznie się z jeziora Pile, skąd przez wiele mniejszych jezior, dopłynie do Nadarzyc, a przy odpowiednich warunkach atmosferycznych oraz stanie psychofizycznym uczestników, aż do Szwecji. Na przebycie tej części szlaku Piławy potrzeba 3 – 4 dni. Szlak można zaliczyć do bardzo malowniczych i ciekawych krajoznawczo. Jego niewątpliwą atrakcją są elementy niemieckiej żelbetonowej linii obronnej, zwanej Wałem Pomorskim.
  • Obóz paintballowy z elementami survivalu Obozy mają charakter rekreacyjno-treningowy, w dziedzinach niedostępnych nigdzie indziej. Instruktorzy poprowadzą szkolenie i zawody paintballowe (z wieloma scenariuszami) – trzy razy podczas trwania obozu, zajęcia strzeleckie: łucznicze i z broni pneumatycznej, zajęcia linowe i wędrówki po parku linowym, biegi na orientację, całodzienny marsz z elementami survivalu i musztry wojskowej, nocne podchody, zaawansowane gry terenowe „czytanie mapy”, nauka posługiwania się busolą, rysowanie map i planów ,sygnalizacja i komunikowanie się w terenie.
  • Program wspólny dla wszystkich obozów: Po intensywnym szkoleniu nie zabraknie czasu na plażowanie nad jeziorem. Ponadto zorganizowane zostaną: nocne podchody, zawody sportowe w terenie, na stadionie lub w hali sportowej (przy złej pogodzie). W wolnej chwili grupa zwiedzi bunkry Wału Pomorskiego i przejedzie ciężarówką do przewozu wojska po okolicznych poligonach. Poziom adrenaliny wzrośnie podczas zjazdów na linach, biegu na orientację oraz marszu z elementami survivalu, a także podczas zajęć strzeleckich. Dzień zakończy się wieczorkiem przy muzyce, ogniskiem lub dyskoteką.
  • Proponujemy dla dzieci do lat 12 – trampolinę – zjeżdżalnie – basen z piłeczkami – gigantyczne piłkarzyki
  • Cennik : uczestnictwo w programie pod opieką i nadzorem instruktora  : 30 zł / 1 dzień + należność za wypożyczony sprzęt

 REZERWUJ