6 odpowiedzi na „Zdjęcia / Wydarzenia / Opinie gości”

 • W czerwcu 2016 spędziliśmy 7 dni w Bornem Sulinowie. Mieszkaliśmy w Matejowym Dworku. Miejsce urocze: cisza, spokój, wokół drzewa, śpiew ptaków. Pokoje czyste za rozsądną cenę. Życzliwa i sympatyczna gospodyni dworku. Dziękujemy za gościnę.

 • Polecamy pobyt w Matejowym Dworku! Mimo, ze rezerwowaliśmy pokój jedynie na dwa dni przyjęto nas bardzo gościnnie. Standard pokoju w stosunku do ceny bardzo wysoki. Ceniliśmy sobie dostęp do lodówki i zaplecza kuchennego. Możliwość zjedzenia śniadania na świeżym powietrzu to wielka atrakcja dla mieszczuchów. Borne Sulinowo koniecznie trzeba odwiedzić!

 • Idealne miejsce dla grup ludzi, którzy kochają przyrodę i cenią sobie aktywny wypoczynek.
  Byliśmy grupą 26 osobową i nikt nie był zawiedziony. Gospodarze bardzo sympatyczni. Przyjedziemy za rok.
  Szczepan

 • Byliśmy tylko na jedną noc ale z czystym sumieniem polecamy to miejsce. Ogród zadbany, pokoje, łazienki czyściuteńkie. Cena w sam raz. Właściciel miły, życzliwy bardzo sympatyczny. Tylko jechać i odpoczywać. Naprawdę bardzo pozytywne miejsce.

 • Właśnie wróciliśmy z Matejowego Dworku.
  Jeśli ktoś lubi mieszkać w górach w chacie z bali drewnianych to będzie zachwycony pobytem w Dworku. Miejsce z charakterem, historią i sympatycznymi gospodarzami.
  Polecam, chętnie tam wrócimy. Ewa

 • Byliśmy z żoną w lipcu 2017 r. , 2 noce. Kontakt znaleźliśmy w necie. Gospodarz przyjął nas życzliwie. Duża działka. Bardzo spokojnie. Można korzystać z aneksu kuchennego. Rozsądna cena. Czysto. Dom z historią. Byliśmy zadowoleni. Polecamy.

Dodaj komentarz